Rogóźno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
1 050 m2

Oferujemy do wynajęcia halę usługowo/produkcyjno/magazynową zlokalizowaną w Rogóźnie przy ulicy Łabędziej.

Nieruchomość:

•Hala o charakterze produkcyjnym, usługowym i magazynowym posiadająca łączną powierzchnię 1050 mkw (w tym część biurowa o pow. 150 mkw).
•Nieruchomość usytuowana na 45-arowej działce.
•Przed halą dwanaście miejsc parkingowych, istnieje możliwość dodatkowego utwardzenia 2000 mkw powierzchni.
•Budynek wyróżnia się dużą przestrzenią, posiada ogromny potencjał do wykorzystania. Dzięki idealnie przemyślanemu rozplanowaniu, obiekt otwiera nam szeroki wachlarz możliwości.
•Nieruchomość w trakcie realizacji, zostanie dopuszczona do użytku w IV kwartale 2022r.
•Cena - 20 zł/mkw (netto).

Propozycja dla osób szukających czegoś wyjątkowego, potrafiących docenić nowatorskie rozwiązania i wysoką jakość wykonania. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne oraz najwyższej jakości materiały spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników.

Położenie i okolica:

•Korzystnie zlokalizowane miejsce położone na terenach o dominującej funkcji usługowo-handlowej. Wyróżnia się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania.
•Łatwo i szybko możemy dostać się do jednej z głównych ulic Tomaszowa, która gwarantuje nam pozostałą niezbędną infrastrukturę oraz obiekty użyteczności publicznej.
•Dogodne umiejscowienie zapewnia rozległe możliwości marketingowe, widzialność marki oraz przepływ potencjalnych klientów przejeżdżających w pobliżu. Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu (DK nr 17), co gwarantuje, że prowadzona działalność nie pozostanie niezauważona.

Doskonała oferta dająca gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej