Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Mieszkanie na parterze w idealnej lokalizacji!
Tomaszów Lubelski, ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Położenie i okolica:

⋅Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym i bezpiecznym osiedlu w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 48B.
⋅Korzystna, dogodna i poszukiwana lokalizacja. Miejsce świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa bloków i domów jednorodzinnych. W bliskiej odległości mamy sklep spożywczy Gama (160m), Intermarche (400m), Biedronka (550m), Lidl (700m), a także Przedszkole Samorządowe nr 5 (900m) , co z pewnością ucieszy rodziny z pociechami.
⋅Dogodne położenie zapewni przyszłym mieszkańcom nie tylko prywatność i poczucie komfortu, ale również umożliwi szybki i łatwy dostęp do centrum miasta Tomaszów, gdzie znajdziemy całą niezbędną infrastrukturę oraz obiekty użyteczności publicznej.
⋅Najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają miejsca dobrze zorganizowanego i przestronnego.

Mieszkanie:

⋅Mieszkanie znajduje się na parterze w czterokondygnacyjnym budownictwie.
Posiada powierzchnię 54 mkw.

⋅Zaprojektowane zostało w:

-przedpokój,
-I pokój,
-II pokój,
-łazienka po remoncie,
-kuchnia.

⋅Dodatkowy obszar jednego pokoju stanowi balkon, z którego rozpościera się widok na najbliższe sąsiedztwo.
⋅Od strony balkonu znajduje się podjazd przeznaczony dla wózków inwalidzkich.
⋅Mieszkanie zostało doskonale zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort codziennego użytkowania, a funkcjonalność tego miejsca pozwala czuć się w nim jak najbardziej swobodnie.
⋅Doprowadzono instalację telewizji kablowej, internetu i telefonu.
⋅Blok ocieplony. Klatki schodowe utrzymane w czystości, osiedle bardzo zadbane.
⋅Do lokalu przynależy piwnica.
⋅Niskie miesięczne opłaty czynszowe.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

0% prowizji od Kupującego!

Zadzwoń i umów się na prezentację:
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości, a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej