Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
339 000 PLN
Powierzchnia
45 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Andersa 12 w Tomaszowie Lubelskim. Lokal znajduje się na parterze, w trzykondygnacyjnym budownictwie, powierzchnia użytkowa 45,5 mkw. Zaprojektowane zostało w: przedpokój, przestronny salon, nowoczesną i dobrze wyposażoną kuchnię, dwie sypialnie oraz łazienkę z WC. . Wstawiono nowe wysokiej jakości okna PCV, w łazience płytki ceramiczne. Mieszkanie zostało doskonale zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort codziennego użytkowania, a funkcjonalność tego miejsca poatzwala czuć się w nim jak najbardziej swobodnie. Doprowadzono instalację telewizji kablowej, internetu i telefonu. Blok ocieplony. Klki schodowe utrzymane w czystości, osiedle bardzo zadbane. Do lokalu przynależy piwnica. Nieruchomość funkcjonalna, nowoczesna, estetyczna i słoneczna.
Miejsce świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa bloków i domów jednorodzinnych. W bliskiej odległości mamy sklep galerię handlową, zielony rynek a także przedszkole oraz inne budynki handlowo – usługowe. Lokalizacja bloku zapewni przyszłym mieszkańcom nie tylko prywatność i poczucie komfortu, ale również umożliwi szybki i łatwy dostęp do centrum miasta Tomaszów, gdzie znajdziemy całą niezbędną infrastrukturę oraz obiekty użyteczności publicznej.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

0% prowizji od Kupującego!

Zadzwoń i umów się na prezentację: tel. 503 120 130 Matejki 5 Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości, a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej