Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
194 000 PLN
Powierzchnia
28,31 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w korzystnej, prestiżowej lokalizacji.
Osiedle Wyszyńskiego, Tomaszów Lubelski

Położenie i okolica:

⋅Nieruchomość zlokalizowana we wschodniej części Tomaszowa Lubelskiego. Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę i spokojną okolicę przyjazną dla mieszkańców.
⋅Mieszkanie wyróżnia wyjątkowo korzystne położenie na zamkniętym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu w otoczeniu niskiej zabudowy.
⋅Z jednej strony znajduje się w oddaleniu od ulicznego zgiełku, zaś z drugiej charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się zielenią, poczuciem przestrzeni i oddechu, a do centrum dotrą w zaledwie kilka minut.
⋅Pobliskie lasy bądź ścieżki rowerowe są dodatkowym atutem dla osób lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
⋅Dużym udogodnieniem dla rodziny z dziećmi jest bliskość placówek edukacyjnych – żłobka, przedszkoli, szkoły podstawowej oraz placu zabaw przeznaczonego dla najmłodszych.

Mieszkanie:

⋅Nieruchomość znajduje się na III piętrze w atrakcyjnym, nowobudowanym obiekcie wielorodzinnym.
Posiada powierzchnię 28,31 mkw.

⋅Zaprojektowana została w:

-strefę wejściową (przedpokój) o pow. 3,22mkw.,
-przestronny salon z aneksem kuchennym o pow. 14,77 mkw.,
-sypialnię o pow. 5,61 mkw.,
-łazienkę o pow. 3,71 mkw.,

⋅Dodatkowy obszar strefy dziennej stanowi balkon o powierzchni 6,62 mkw, z którego rozpościera się malowniczy widok na najbliższe sąsiedztwo.
⋅Funkcjonalne wnętrze, dające duże możliwości aranżacyjne. Całość została stworzona tak, aby zapewnić komfort codziennego użytkowania.
⋅W skład oferty wchodzi także komórka lokatorska (dopłata 3000 zł).
⋅Osiedle wyposażone w monitoring, dzięki któremu każdy z użytkowników może czuć się bezpiecznie.
⋅Walor estetyczny zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny stanowią wysokie, dobrej jakości okna zapewniające odpowiednią ilość słońca i ciepła.
⋅Cały obiekt zaopatrzony jest w wentylację hybrydową i posiada wysoce energooszczędną izolację termiczną.
⋅Oprócz budynków osiedle posiada zielone przestrzenie półprywatne i prywatne, dzięki którym każdy znajdzie miejsce na relaks dla siebie.

Płatność części przy umowie, pozostała część ceny w ratach po ok 16 tyś.
Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin oddania - II kw. 2023r.

0% prowizji od Kupującego!

Zadzwoń i umów się na prezentację:
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości, a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej