Nowiny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
59 000 PLN
Powierzchnia
7 600 m2

Działka leśna w wyjątkowym miejscu Roztocza.
Nowiny, pow. tomaszowski, gm. Susiec

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Położenie i okolica:
• Działka zlokalizowana jest w Nowinach, pow. tomaszowski, gm. Susiec.
• Miejscowość w samym sercu Roztocza. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa domów, a także tereny zielone.
• Nieruchomość otoczona licznymi lasami, polami oraz łąkami, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju lub chwilowego odpoczynku od wielkomiejskiego życia.
• Czysta i ekologiczna okolica charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem naturalnym oraz pięknymi terenami.
• Otoczenie oferuje wiele atrakcji i pozwala na aktywny odpoczynek. W odległości 3 kilometrów znajduje się Majdan Sopocki wraz z zalewem, który w upalne, letnie dni jest wspaniałą atrakcją. Przez Nowiny biegnie szlak turystyczny, który ułatwia poruszanie się podczas spacerów.
• Przyszły nabywca będzie miał również możliwość podziwiania przełomów na rzece Szum w Suścu, zwiedzania kamieniołomów w Józefowie, Rezerwatu „nad Tanwią”, Rezerwatu „Czartowe Pole” czy skorzystania z popularnego spływu kajakowego.
• Nowiny oddalone są o 9 km od Suśca i 20 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego.

Działka:
• Działka o numerze ewidencyjnym 226/2.
• Nieruchomość klasyfikowana jako działka leśna.
• Dojazd drogą asfaltową.Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej