Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 150 000 PLN
Powierzchnia
7 100 m2

Wyjątkowa oferta inwestycyjna!
Nieruchomość z potencjałem w doskonałym punkcie miasta.

Lokalizacja:

•Nieruchomość wyróżnia się znakomitym położeniem. Atrakcyjna, widoczna lokalizacja przy ulicy Jasnej.
•Działka znajduje się w otoczeniu obiektów handlowo-usługowych, jak i domów jednorodzinnych.
•Wygodny dojazd drogą asfaltową, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.
•Prestiżowe umiejscowienie sprawia, że oferowana nieruchomość jest idealnym miejscem dla prowadzenia dochodowego biznesu.

Działka:

•Działka inwestycyjna, teren utwardzony i ogrodzony.
•Powierzchnia wynosi 71 arów, szerokość - 60 m, długość -113 m.
•Na działce usytuowany został murowany budynek magazynowy o powierzchni 480 mkw.
•Dostępne uzbrojenie:

-prąd,
-woda,
-kanalizacja,
-gaz w granicy działki.

•Doskonale wyeksponowany obszar wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania.
•Jest to wyjątkowe miejsce do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub mieszkalnej, gwarantując dodatkowo zwiększenie identyfikacji wizualnej marki poprzez ekspozycję logo w tak korzystnym punkcie miasta.
•Znakomita propozycja dla osób poszukujących działki pod zabudowę komercyjną, planujących rozpocząć lub rozszerzyć działalność swojej firmy.
•Oferta skierowana jest również dla deweloperów – idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną.

Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, to ta nieruchomość na pewno spełni Twoje oczekiwania.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.
0% prowizji od Kupującego!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej