Majdan Górny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
120 000 PLN
Powierzchnia
6 200 m2

Na sprzedaż podmiejska działka budowlan0 - rolna o powierzchni 62 ar. zlokalizowana w urokliwej okolicy Majdanu Górnego II ul. Długa ta nieruchomość jest idealnym miejscem do zbudowania swojego wymarzonego domu. Dzięki dogodnemu układowi i atrakcyjnej lokalizacji, ta działka przyciąga uwagę inwestorów poszukujących przestrzeni i spokoju.

Działka jest idealnie usytuowana, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień. W pobliżu znajduje szkoła i przedszkole, co czyni to miejsce doskonałym dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo, bliskość terenów rekreacyjnych i pięknej przyrody sprawia, że to idealne miejsce dla miłośników aktywnego stylu życia. Teren jest płaski i regularny, co ułatwia planowanie i budowę wymarzonego domu.
Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji i potencjałowi rozwojowemu, ta działka stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób poszukujących miejsca na własne domy, jak i dla deweloperów. Istnieje wiele możliwości zagospodarowania tej przestrzeni, co sprawia, że ​​jest to świetna okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Przyjemne miejsce na zamieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy idealne dla osób, dla których ważny jest łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości.
tel. 503 120 130
Matejki 5 Tomaszów Lubelski

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej