Majdanek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
287 000 PLN
Powierzchnia
5 000 m2

Działka pod zabudowę z drewnianym domem w doskonałej, podmiejskiej lokalizacji!
Majdanek, pow. Tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Położenie i okolica:

•Działka znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i poszukiwanej okolicy - Majdanek, powiat tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski.
•Nieuciążliwe sąsiedztwo w postaci zabudowy mieszkaniowej i siedliskowej oraz terenów rolnych. Dużym walorem jest łatwy i szybki dostęp do centrum Tomaszowa Lubelskie (zaledwie 5 km), gdzie znajdują się sklepy, obiekty użyteczności publicznej oraz cała niezbędna infrastruktura.
•Dodatkowym plusem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.
•Zaciszne miejsce w wyjątkowej miejscowości. Okolica sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku oraz zapewnia wygodę mieszkania.
•Najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają miejsca dobrze zorganizowanego i przestronnego.


Działka:

•Działka pod zabudowę (nr ew. 81) o powierzchni 50 arów. Bardzo korzystne parametry:

-szerokość: 34 m,
-długość: 60 m.

•Na działce usytuowany niewielki drewniany domek.
•Obszar równy, zagospodarowany i zadbany przez właściciela (na bieżąco koszona trawa). Dodatkowo na posesji znajdują się pomieszczenia gospodarcze a także urokliwa drewniana huśtawka.
•Dostępne pełne uzbrojenie terenu.
•Wygodny wjazd na działkę z drogi asfaltowej.
•Istnieje możliwość podziału działki na dwie (każda z indywidualnym wjazdem na posesję) oraz zakupu połowy nieruchomości.

Ogromnym atutem działki jest otaczająca nas cisza i spokój, a duża ilość przestrzeni i zieleni pozwala nam odetchnąć od miejskiego gwaru.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej