Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
455 m2

Działka budowlana o powierzchni 455 mkw. położona w przy ulicy Kopernika w Tomaszowie Lubelskim. Nieruchomość z potencjałem, położona wśród ciszy i zieleni w malowniczej, zachwycającej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych i dużo przestronnych terenów zielonych. Usytuowanie sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku oraz gwarantuje wygodę mieszkania. Miejsce wyjątkowo atrakcyjne krajobrazowo. Posiada doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.
Doskonałe parametry umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami. Teren idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny, a także piękny ogród ze wszelkimi udogodnieniami.. Działka płaska.. Szerokość działki 24x19 m. Do nieruchomości prowadzi dojazd od ulicy Kopernika oraz od ul. Króla Zygmunta. Przyjemne miejsce na zamieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy idealne dla osób, dla których ważny jest łatwy dostęp do pełnej infrastruktury. Możliwość podłączenia prądu, gazu, wody i kanalizacji miejskiej.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej