Paary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Działka pod zabudowę z domem drewnianym oraz grunty rolne w malowniczej miejscowości
Paary, pow. tomaszowski, gm. Susiec

Położenie i okolica:

•Działka znajduje się w samym sercu Roztocza. Jest to urokliwa, zaciszna miejscowość, położona w bardzo atrakcyjnym miejscu pod względem turystycznym, zapewniająca ciszę i spokój. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa domów, a także tereny zielone.
•Nieruchomość otoczona licznymi lasami, polami oraz łąkami, idealna dla osób szukających odpoczynku od wielkomiejskiego życia.
•Czysta i ekologiczna okolica charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem naturalnym oraz pięknymi terenami.
•Otoczenie oferuje wiele atrakcji i pozwala na aktywny odpoczynek. Przez Paary biegnie szlak turystyczny, który ułatwia poruszanie się podczas spacerów. W niedalekiej odległości znajduje się Majdan Sopocki wraz z zalewem, który w upalne, letnie dni jest wspaniałą atrakcją.
•Przyszły nabywca będzie miał również możliwość podziwiania przełomów na rzece Szum w Suścu, zwiedzania kamieniołomów w Józefowie, Rezerwatu „nad Tanwią”, Rezerwatu „Czartowe Pole” czy skorzystania z popularnego spływu kajakowego przez rzekę Tanew.
•Dodatkowym atutem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.
•Paary oddalone są o 7 km od Suśca i 20 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego.Działka:

W skład nieruchomości o numerach ewidencyjnych – 214, 402, 1178, 1179, 1319, 1320, 1443 wchodzą:

-działka pod zabudowę o powierzchni 30 arów,
-grunty rolne IV klasy o powierzchni 4 hektarów.

•Na działce usytuowany drewniany dom o powierzchni 70 mkw, przeznaczony do remontu.
•Dodatkowo na posesji znajduje się:

-murowany budynek gospodarczy o powierzchni 100 mkw,
-murowana obora o powierzchni 120 mkw.
•Dostępne uzbrojenie terenu:


-woda,
-prąd,
-gaz w granicy nieruchomości.

•Obszar równy, zagospodarowany i zadbany przez właściciela.

Doskonała i poszukiwana lokalizacja, malowniczy region, w pobliżu którego znajdują się liczne lasy oraz ścieżki rowerowe zachęcające do aktywnego spędzania wolnego czasu. Spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych z pewnością zostanie doceniona przez miłośników ciszy w miejscu zamieszkania.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca?
Zadzwoń i umów się na prezentację!

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej