Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
355 000 PLN
Powierzchnia
22 000 m2

Wyjątkowa oferta inwestycyjna!
Nieruchomość z potencjałem w doskonałym punkcie miasta.
Tomaszów Lubelski ul. Rolnicza

Lokalizacja:
•Oferowana nieruchomość posiada doskonałą lokalizację w ścisłym centrum miasta, która jest jej niepodważalnym atutem – ulica Rolnicza.
•Nieruchomość znajduje się w otoczeniu obiektów usługowych i handlowych, niezabudowanych terenów inwestycyjnych oraz licznych zabudowań firm z branży ogólnobudowlanej i innych. Cała niezbędna infrastruktura jest na wyciągniecie ręki.
•Prestiżowe umiejscowienie sprawia, że działka jest idealnym miejscem dla prowadzenia dochodowego biznesu.
•Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że prowadzona działalność nie pozostanie niezauważona.

Działka:

•Działka komercyjna, teren utwardzony płytami betonowymi i ogrodzony.
•Powierzchnia wynosi 22 arów.
•Dostępne pełne uzbrojenie terenu.
•Wygodny dojazd drogą asfaltową, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.
•Korzystne umiejscowienie zapewnia rozległe możliwości marketingowe, widzialność marki oraz przepływ potencjalnych klientów przejeżdżających w pobliżu.
•Obszar wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania.
•Znakomita propozycja dla osób poszukujących działki pod zabudowę komercyjną, planujących rozpocząć lub rozszerzyć działalność swojej firmy.

Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, to ta nieruchomość na pewno spełni Twoje oczekiwania.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.
0% prowizji od Kupującego!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej