Jeziernia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 000 PLN
Powierzchnia
1 875 m2

Działka pod zabudowę w atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji!
Jeziernia, pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Położenie i okolica:

•Działka znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i poszukiwanej okolicy – Jeziernia ul. Ogrodowa.
•Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowych domów jednorodzinnych, a także tereny zielone.
•Dużym atutem jest wygodny i szybki dostęp do centrum miasta Tomaszów Lubelski, gdzie znajdziemy całą niezbędną infrastrukturę.
•Doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Działka:

•Działka o powierzchni 18,75 arów.
•Szerokość wynosi 31 m, długość – 60m. Parametry nieruchomości umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami. Obecnie działka niezabudowana, dzięki czemu pozwala na nieograniczone możliwości aranżacyjne.
•Możliwość podłączenia prądu, gazu i wody.
•Obszar równy, gotowy pod budowę, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.
• Przyjemne miejsce z doskonałym warunkami do aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej