Łaszczówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
92 000 PLN
Powierzchnia
1 250 m2

Działka budowlana o powierzchni 1250 mkw. położona w miejscowości Łaszczówka ul. Wschodnia gm. Tomaszów Lubelski
Nieruchomość z potencjałem, położona wśród ciszy i zieleni w malowniczej, zachwycającej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych i dużo przestronnych terenów zielonych i las . Usytuowanie sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku oraz gwarantuje wygodę mieszkania. W okolicy znajdują duże kompleksy leśne, źródła, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe wiodące przez malownicze tereny pełne przyrodniczych i geologicznych perełek. Miejsce wyjątkowo atrakcyjne krajobrazowo. Posiada doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Dodatkowym plusem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.
Doskonałe parametry umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami. Teren idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny, a także piękny ogród ze wszelkimi udogodnieniami.. Działka płaska na ponad 12 arach powierzchni. Wymiary działki 29 x 43 m. Gotowy projekt szamba.
Przyjemne miejsce na zamieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy idealne dla osób, dla których ważny jest łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.
UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 13 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej