Majdanek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
12 300 m2

Działka pod zabudowę domu lub pod osiedle domów w zabudowie szeregowej.
Majdanek, pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Główne atuty nieruchomości:
- cicha i spokojna okolica
- piękny widok
- bliskość terenów zielonych

Położenie i okolica:

•Działka zlokalizowana jest w malowniczym miejscu o niepowtarzalnym uroku - Majdanek, powiat tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski.
•Najbliższe sąsiedztwo stanowi otoczenie nowych domów jednorodzinnych. Dużym walorem jest łatwy i szybki dostęp do centrum Tomaszowa Lubelskie (zaledwie 5 km), gdzie znajdują się sklepy, obiekty użyteczności publicznej oraz cała niezbędna infrastruktura.
•Działka usytuowana na wzniesieniu, skąd mamy widok na przepiękny krajobraz.
•Zaciszne miejsce w wyjątkowej miejscowości. Okolica sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku oraz zapewnia wygodę mieszkania.
•Najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają miejsca dobrze zorganizowanego i przestronnego.

Działka:

•Działka o powierzchni 1,23 ha, szerokość – 33 m.
•Doskonałe parametry umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
•Teren idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny bądź pod inwestycje jako osiedle domów w zabudowie szeregowej.
•Obszar równy, zagospodarowany i gotowy pod budowę.
•Dostępne uzbrojenie w granicy nieruchomości – prąd, wodociąg, linia telefoniczna, światłowód.
•Wygodny dojazd drogą asfaltową.

Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi ceniących ciszę i spokój, szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej