Rachanie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
5

Dom o powierzchni użytkowej 140 mkw. na działce 10 ar. W miejscowości Rachanie pow. Tomaszów Lubelski
Nieruchomość położona na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1000 mkw . Dodatkowo na działce usytuowany sjest budynek gospodarczy murowany.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 140 mkw. – 5 pokoi , kuchnia i dwie łazienki - nieruchomość do zamieszkania bez wkładu finansowego. Zaciszne miejsce w wyjątkowej miejscowości o niepowtarzalnym uroku. Okolica sprzyja różnym formom aktywnego wypoczynku oraz zapewnia wygodę mieszkania. Budynek podpiwniczony, , wymienione okna na PCV
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa nowych domów jednorodzinnych. sklepy, obiekty użyteczności publicznej oraz cała niezbędna infrastruktura. Bardzo dużym udogodnieniem dla rodziny z dziećmi będzie bliskość Szkoły Podstawowej.
Najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają miejsca dobrze zorganizowanego i przestronnego. Całość dopełnia przepiękny widok na okoliczne tereny zielone.
Uzbrojenie : woda, prąd, szambo

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.
0% prowizji od Kupującego!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Blacha
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości - Rafał Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości – Rafał Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej