Działki budowlane Wyspa Chrząszczewska

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni użytkowej 10 arów znajdującą się w na malowniczej wyspie Chrzaszczewskiej zlokalizowanej przy Zalewie Kamieńskim na Bałtykiem.

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowań domów jednorodzinnych przy drodze gminnej łączącej linie brzegową z miejscowością Buniewice .

Działka o wymiarach 20m x50 m z przeznaczeniem w planie zagospodarowania jest pod zabudowę domów jednorodzinnych oraz usług nieuciążliwych . Na oferowanym terenie w każdym miejscu można wykonać garaże podziemne bez ryzyka wystąpienia zacieków przez wody gruntowe. Na wyspie znajdują się wszystkie media (prąd, woda, gaz ziemny i kanalizacja).

Działka jest w bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscu z uwagi na to iż rozciąga się z niej widok  na zalew, gdzie usytuowany jest Głaz Królewski, który stanowi jedną z pamiątek po lodowcu skandynawskim.Istnieją tam bardzo dobre warunki geotermalne. Na głębokości 2 km temperatura wynosi 59-62 stopni Celsjusza.

Teren położony jest na trzeciej co do wielkości w Polsce Wyspie Chrząszczewskiej otoczonej pięknymi wodami Zalewu Kamieńskiego posiadającymi I klasę czystości.

Zalew Kamieński połączony jest z Zalewem Szczecińskim i Morzem Bałtyckim. Wyjście na Bałtyk prowadzi przez Dziwnów, którego odległość od tych terenów wynosi 4 km.

Wyspa posiada 500 metrów linii brzegowej i znajduje się w odległości 6 km od Kamienia Pomorskiego. Skomunikowana jest z lądem nowym mostem drogowym.

Atrakcyjność Wyspy Chrząszczewskiej wynika również z faktu jej bliskiej odległości do wielu miejsc przyrodniczych, historycznych i wczasowych,  jak na przykład Woliński Park Narodowy, Międzyzdroje czy Morze Bałtyckie z doskonałym wejściem dla dużych jednostek.

Wyspa znajduje się w granicach obszaru Natura 2000 (program sieci obszarów objętych ochroną przyrody na terytorium Unii Europejskiej) - Ujście Odry i Zalew Szczeciński.

Jest to miejsce dla osób, które nie tęsknią za tłumem wczasowiczów. Panuje tam niewiarygodna cisza i spokój. Można skorzystać z gościnności gospodarstw agroturystycznych lub przyczepek campingowych. Raj dla fanów żeglarstwa i miłośników wędkarstwa. 

W ofercie sprzedaży jest 8 działek sąsiadujących ze sobą.

Zapraszamy do konataktu. 


Galeria zdjęć


Więcej infromacji (+ 48) 503 120 130
 • Cena

  55 000 PLN

 • Dokładny adres

  Buniewice

 • Rodzaj nieruchomości

  Działka

 • Typ transakcji

  Sprzedaż

 • Powierzchina

  1000 m²

 • Cena za m²

  55 zł

 • Pośrednik

  Rafał Pańczyna

  biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
  (+ 48) 503 120 130
 • Jesteś zainteresowany tą ofertą?
  Zostaw nr telefonu, oddzownię!