Budynek mieszkalny 230 mkw. Krasnobród - Nowa Wieś

Do sprzedania nieruchomość mieszkalna z możliwością przeznaczenia na pensjonat lub gospodarstwo agroturystyczne, położona w miejscowości Krasnobród – Nowa Wieś w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego .

Budynek o powierzchni użytkowej 230 m2 składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz poddasza z możliwością adaptacji na kolejne pomieszczenia użytkowe. Dom zaprojektowany został w 6 pokoi, dwie kuchnie, dwie łazienki oraz kotłownię i pomieszczenie socjalne. Nieruchomość wykończona w dobrym standardzie, na podłogach położono drewniane deski, kuchnie i łazienki wyłożone terakotą oraz gresem .

Dodatkowo na  12 arowej działce znajduje się budynek gospodarczy wraz z garażem o łącznej powierzchni  100 m2.  Działka całkowicie ogrodzona i zagospodarowania w liczne nasadzenia krzewów , roślin ozdobnych i tuj. Media : prąd, woda, gaz, szambo.

Nieruchomość posiada duży potencjał do indywidualnego zagospodarowania zarówno pod cele mieszkalne jak i komercyjne.

Krasnobród to lokalny ośrodek usługowy, uzdrowiskowy i popularny ośrodek turystyczno-wypoczynkowy na Roztoczu Środkowym. Miasteczko każdego roku odwiedzane jest przez tysiące turystów, którzy korzystają z formy wypoczynku na plażach oraz zalewie, zimą natomiast skupia wiele osób na stokach narciarskich Góry chełmowej oraz Jacni.

W bliskim sąsiedztwie oferowanej nieruchomości znajduje się atrakcyjny punkt widokowy dawny  kamieniołom, usytuowany  na północ od zalewu, gdzie od niedawna znajduje się niewielka wieża – baszta

Krasnobród to także ośrodek religijny , w którego skład wchodzi barokowy zespół klasztorny dominikanów oraz Kapliczka "Na Wodzie" miejsce kultu i pielgrzymek z całej Polski.

Zapraszam do kontaktu.


Więcej infromacji (+ 48) 503 120 130
 • Cena

  379 000 PLN

 • Dokładny adres

  Krasnobród - Nowa Wieś

 • Rodzaj nieruchomości

  Dom

 • Typ transakcji

  Sprzedaż

 • Powierzchina

  230 m²

 • Cena za m²

  1647.83 zł

 • Pośrednik

  Rafał Pańczyna

  biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
  (+ 48) 503 120 130
 • Jesteś zainteresowany tą ofertą?
  Zostaw nr telefonu, oddzownię!