Budynek handlowo-usługowy

Przedstawiamy w ofercie sprzedaży budynek komercyjny, handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 340 m2, zlokalizowany w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Zamojskiej 3.

Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Zamojskiej 3 składa się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz piwnicy.

Kamienica  składa  się z trzech użytkowych kondygnacji nadziemnych oraz z części piwnicznej.  Budynek zaprojektowany zostały w przestronny parter, w skład którego wchodzą dwa pomieszczenia główne o łącznej powierzchni 100 m2, a także w zaplecze socjalne o powierzchni 40 m2. W centralnej części budynku znajdują się schody prowadzące na piętro, gdzie zlokalizowane są dwa pomieszczenia po 50 m2 wraz z łazienkami o powierzchni 10 m2. Ostatnią kondygnację zajmuje lokal (obecnie „nauka jazdy”) o powierzchni użytkowej 100 m2 . Dodatkowo w budynku znajduje się część piwniczna  z kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym zajmująca łącznie 50 m2.

Nieruchomość charakteryzują starannie  zaplanowane, przestronne pomieszczenia z możliwością własnej, dowolnej adaptacji i maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej.

Obiekt zlokalizowany jest w idealnym miejscu do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno usługowej, jak i handlowej. W sąsiedztwie oferowanej nieruchomości usytuowane są liczne sklepy, dworzec autobusowy, banki, zakłady usługowe, budynki użyteczności publicznej, a także parkingi.

Budynek ocieplony - otynkowany. 

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. 

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.


Więcej infromacji (+ 48) 503 120 130
 • Cena

  890 000 PLN

 • Dokładny adres

  Tomaszów Lubelski ul. Zamojska 3

 • Rodzaj nieruchomości

  Komercja

 • Typ transakcji

  Sprzedaż

 • Powierzchina

  340 m²

 • Cena za m²

  2617.65 zł

 • Pośrednik

  Rafał Pańczyna

  biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
  (+ 48) 503 120 130
 • Jesteś zainteresowany tą ofertą?
  Zostaw nr telefonu, oddzownię!